Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 156 českých obchodech za cenu již od 11 140 Kč. Zobrazit nabídky >>

Telefony řady Galaxy S - jak šel čas

Dnes pro Vás máme menší ohlédnutí zpátky. Po sérii novinek jen o telefonu Galaxy S5 se podíváme na celou řadu telefonů Samsung Galaxy S tak, jak šel čas. Máme pro Vás i srovnání parametrů, fotografie a zajímavosti o každém z telefonů této řady. Někomu tato novinka možná vyvolá nostalgické vzpomínky.

Pořiďte si Samsung Galaxy S5 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 7 280 Kč. Porovnat obchody.

Samsung Galaxy S - první vlaštovka

V Březnu roku 2010 byl představen vůbec první telefon řady Galaxy označený písmenkem S. Tehdy možná ještě Samsung netušil, jak dobře se trefil do potřeb zákazníků a že započal řadu, o které bude slyšet ještě pár let. Samsung Galaxy S byl opravdu revolučním telefonem. Dotykové telefony byly téměř v plenkách, lidé znali kvalitu jen díky iPhonu. Galaxy S nabízel krásný SuperAMOLED display, rychlý procesor s taktem 1 GHz, 512 MB RAM a kvalitní zpracování. Lidé si tento mobil velice rychle oblíbili a těšili se na jeho nástupce.

Samsung Galaxy S2 - parádní dvoujádro

O 11 měsíců později, v únoru roku 2011, byl světu představen velice populární Samsung Galaxy S2. Tento telefon to měl mnohem jednodužší díky svému předchůdci, který se vryl do paměti lidem jako perfektní telefon. Model S2 neměl problém s prodejností a šel na dračku. Co nabídl nového? Vylepšený display Super AMOLED plus, dvoujádrový procesor, kvalitnější fotoaparát, 1 GB RAM a zajímavý vzhled.

Samsung Galaxy S3 - vrchol

Na další rok si Samsung připravil opravdové želízko v ohni. Sotva co byl Samsung Galaxy S3 představen veřejnosti, stal se z něj nejlépe prodávaný telefon na světě. Spustila se doslova nákupní horečka. Lidé kvůli němu šíleli a bylo těžké jej v prvních dnech prodeje sehnat. Samsung Galaxy S3 totiž přinesl opravdové inovace. Čtyřjádrový procesor s taktem jádra 1,4 GHz, 4,8 palcový Super AMOLED display, 1 GB RAM, nový operační systém Android a hlavně spousta nových funkcí, které doposud žádný jiný telefon nenabízel.

Samsung Galaxy S4 - mírné zklamání

Samsung Galaxy S4 to neměl vůbec jednoduché. Díky masivnímu skoku, který předvedl Galaxy S3, se od Galaxy S4 očekávala opět další revoluce. Bohužel tento telefon přinesl spíše evoluční novinky. Rychlejší procesor, větší paměť RAM, nové funkce a opravdu kvalitní fotoaparát. Na boom, který způsobil model Galaxy S3 to prostě nestačilo. Nekteří fanoušci této značky se dokonce rozhodli čekat až na model Galaxy S5, protože nebyli spokojeni s tím, co Samsung předvedl.

Samsung Galaxy S5 - opět se zadařilo

Tento telefon se oproti modelu S4 celkem povedl. Galaxy S5 přinesl dokonce i pár revolučních novinek (po vzoru amerického iPhonu). Například snímač otisků prstů, senzor tepu, nejnovější Android, mnoho nových funkcí a opravdu výkonný hardware. Celý telefon se také dosti zvětšil, úhlopříčka displeje je totiž 5,1 palců. Procesor se čtyřmi jádry na frekvenci 2,5 GHz zajišťuje opravdovou porci výkonu. 2 GB RAM si poradí s mnoha aplikacemi spuštěnými současně. Prodejnost tohoto telefonu je poměrně dobrá, ale Samsung by samozřejmě uvítal, kdyby to bylo lepší. V současnosti firma Samsung mírně upadá a doufáme, že se Galaxy S6 povede a opráší slávu modelu S3, který způsobil doslova revoluci.

 

 

Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 280 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Telefony řady Galaxy S - jak šel čas

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 280 Kč. Zobrazit nabídky >>