Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 156 českých obchodech za cenu již od 11 140 Kč. Zobrazit nabídky >>

Už víme předčasně skoro vše o Galaxy S7 a S7 Edge

Samsung nám představí Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge na veletrhu MWC v Barceloně, který se koná od 22. do 25. února 2016. Ale skoro měsíc před oficiálním představení, máme skoro kompletní údaje a ty Vám v tomto článku nabídneme.

Pořiďte si Samsung Galaxy S6 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 9 300 Kč. Porovnat obchody.

Jako první zdroj můžeme využít snímky z oficiální prezentace Samsungu, na kterém jsou údajné telefony Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge. Snímek pochází od anynomního zdroje. Zařízení na obrázku níže by mělo mít 5,1″ QHD displej, dvě verze procesorů – Qualcomm Snapdragon 820 a (Samsung) Exynos 8890, 12 Mpx fotoaparát s označením BRITECELL a 4 GB operační paměti RAM. Vzhled telefonu můžeme na fotografii vidět pouze z přední strany, ale můžeme hádat, že se v nové generaci moc novinek v tomto ohledu nechystá.

fotografie z prezentace Galaxy S7

Jako další zdroj informací můžeme použít ruský technologického novináře Eldara Murtazina. Ten by měl mít zdroje, které by měly mnoho zákalusních informací. Ale u tohoto novináře nemůžemě vědět, zda-li to tak bude. Některé jeho předzvěsti se naplnily, ale některé nikoli. Podle jeho informací má telefon zvládnout až neuvěřitelných 17 hodin přehrávat video při maximálním jasu.

Podle posledních zpráv od Evana Blasse (@evleaks) se mají začít obě verze prodávat již 11. března a podle zdroje AndroidAuthority.com bude stejné datum zahájení prodeje platit i pro Evropu.

Zaujal vás Samsung Galaxy S6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 9 300 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Už víme předčasně skoro vše o Galaxy S7 a S7 Edge

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 9 300 Kč. Zobrazit nabídky >>