Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 149 českých obchodech za cenu již od 11 240 Kč. Zobrazit nabídky >>

Včera se začal prodávat Galaxy Note 3

Včera se nejen v České Republice začal prodávat očekávaný tableto telefon Samsung Galaxy Note 3. Pro prvních 50 zájemců z OC Chodov Praha a Olympia Brno byl navíc připraven pěkný dárek zdarma - chytré hodinky Galaxy Gear. Prodejní cena této novinky se zastavila na částce 18990 Kč. Hodinky, které první zákazníci získali jako bonus, mají cenu bezmála 8000 Kč. A jak to vlastně při zahájení prodeje před pobočkami vypadalo?

Pořiďte si Samsung Galaxy Note 3 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 7 550 Kč. Porovnat obchody.

Před obchody se samozřejmě vytvořila poměrně dlouhá fronta. Zájem o Galaxy Note 3 byl obrovský už jen kvůli hodinkám Galaxy Gear zdarma. Mají totiž prodejní cenu 8000 Kč a předpokládá se, že je spousta lidí prodá a sníží si tak náklady za Galaxy Note 3. Hodiny půjdou prodat určitě velice snadno, najde se jistě mnoho zájemců.

Note 3 fronta

Poukazy na chytré hodinky byly pryč už 2 hodiny po startu prodeje. Na obchodech prý ale údajně zbylo ještě několik Notů 3, ty už jsou ale jistě také prodané. Jak se Vám celá akce Samsungu líbila? Oslovila by Vás podobná nabídka? Nás rozhodně ano.

Fotografie pochází ze serveru MobilMania.cz

Zaujal vás Samsung Galaxy Note 3? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 550 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Včera se začal prodávat Galaxy Note 3

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy Note 3? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 550 Kč. Zobrazit nabídky >>