Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 149 českých obchodech za cenu již od 11 240 Kč. Zobrazit nabídky >>

Víme, kdy bude představen Samsung Galaxy S7

Každým rokem firma Samsung vydává své vlajkové modely. Letos budou představeny nové telefony Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge. Na internetu se objevily první informace o datu, kdy by měly tyto novinky spatřit světlo světa.

Pořiďte si Samsung Galaxy S6 v jednom z 11 českých obchodů za nejnižší ceny již od 8 888 Kč. Porovnat obchody.

Firma Samsung zveřejnila video, na kterém zve své fanoušky na další "GalaxyUnpacked". Jedná se o akci, která se koná každý rok a jsou na ní zveřejněny chystané novinky. Unpacked 2016 se bude konat 21.února v Barceloně. Co vše tato konference přinese?

Doposud byla řeč o nových telefonech Galaxy S7 a S7 Edge. Ve videu je ale také kladena pozornost na virtuální realitu a tak je možné, že Samsung plánuje i nějakou větší novinku. Virtuální realita se stává čím dál, tím více aktuálním tématem a mnoho firem v ní vidí veliký potenciál.

Samsung Galaxy S7

Jistě bude k dispozici i oficiální online stream, díky kterému budete moci sledovat vše "na vlastní oči" i z pohodlí svého domu. Těšíte se?

Zaujal vás Samsung Galaxy S6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 11 českých obchodů za cenu od 8 888 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Víme, kdy bude představen Samsung Galaxy S7

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S6? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z 11 českých obchodů za cenu od 8 888 Kč. Zobrazit nabídky >>