Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 154 českých obchodech za cenu již od 11 350 Kč. Zobrazit nabídky >>

Výroba Galaxy S5 začne již v lednu, známe podrobnosti

Podle posledních spekulací bychom se nového Galaxy S5 mohli dočkat již zkraje příštího roku. Již v lednu by měla začít sériová výroba. Nový Galaxy S5 by měl být dostupný v běžné plastové i nové kovové variantě a kamera by měla být bez optické stabilizace obrazu.

Pořiďte si Samsung Galaxy S5 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 6 750 Kč. Porovnat obchody.

Výroba nového Galaxy S5 začne již v lednu. Představení by mělo proběhnout ve stejný měsíc na CES, nebo v únoru na MWC. Na pultech by se měl Galaxy S5 objevit v březnu, nejpozději v dubnu. Otázkou je, zda-li Samsung zvolí postupné uvolňování, nebo odstartuje globální prodej najednou. Výrobní kapacity na to určitě má.

Prozatím se nejvíce spekuluje o tom, že by měl být dostupný v klasické plastové ale i v nové kovové variantě. O kovové variantě jsme psali v článku Galaxy S5 s kovovým tělem a 5.3″ displejem?. Také jsme psali o skenru očních duhovek. Další dělení by mělo nastat v procesorech, jedna verze by měla mít 64bitový procesot Snapdragon 805 a druhá 64bitový procesor Exynos Octa. Zatím se neví jestli je spojitost mezi konstrukčním provedením a procesorem.

Samsung Galaxy S5

Další novou informací je to, že Galaxy S5 nebude disponovat optickou stabilizací obrazu. Hlavním důvodem je to, že nová S5 má mít velmi tenké tělo a optickou stabilizaci by bylo velmi náročné implementovat. Dalším důvodem může být i to, že by muselo dojít k odložení začátku prodeje, aby mohl Samsung pokrýt velkou poptávku a dodává k tomu, že optická stabilizace je pouze marketingovým tahákem a nové verze jej už nebudou obsahovat.

Jste na nový Galaxy S5 zvědaví?

Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 6 750 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Výroba Galaxy S5 začne již v lednu, známe podrobnosti

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 6 750 Kč. Zobrazit nabídky >>