Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 173 českých obchodech za cenu již od 11 230 Kč. Zobrazit nabídky >>

Výsledky Samsungu: opět rekordní tržby

Firma Samsung právě oznámila své výsledky za třetí kvartál tohoto roku. Zatím to vypadá na další rekordní čtvrtletí této jihokorejské firmy. Příjmy údajně stále rostou. Na růst mají vliv hlavně čipy, které Samsung vyrábí i pro konkurenční Apple. Meziroční zisk stoupl o třetinu, což je velice pěkný výsledek.

Pořiďte si Samsung Galaxy S4 mini v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 4 190 Kč. Porovnat obchody.

Provizní zisk stoupl meziročně dle odhadů ve třetím čtvrtletí tohoto roku o čtvrtinu na rekordních 10,1 bilionů wonů (177 miliard Kč). Nového čtvrtletního rekordu dosáhly i tržby koncernu, které vzrostly o 13 % na 59 bilionů wonů.

Samsung tak podle agentury Reuters míří k dalšímu rekordu v zisku. Je velice zajímavé, že právě výroba čipů úspěšně kompenzuje menší růst divize s mobilními telefony. Ikdyž samsung tento rok vydal pár opravdu prvotřídních zařízení, neroste mobilní divize tak, jak by firma chtěla.

Je to celkem překvapení, Samsung Galaxy S4 mini i jeho vzorový model Galaxy S4 se tento rok prodávaly bezproblémově nejen u nás, ale i v zahraničí.

Zaujal vás Samsung Galaxy S4 mini? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 4 190 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Výsledky Samsungu: opět rekordní tržby

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S4 mini? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 4 190 Kč. Zobrazit nabídky >>