Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 149 českých obchodech za cenu již od 11 240 Kč. Zobrazit nabídky >>

Vyzkoušejte si Galaxy Note 3 na jakémkoli Android telefonu

Firma Samsung se rozhodla propagovat svůj phablet Galaxy Note 3 velice netradičním způsobem. Vydala totiž aplikaci s názvem Galaxy Note 3 Experience, která ukazuje zajímavé funkce tohoto zařízení. Ovládat jde samozřejmě i virtuální stylus.

Pořiďte si Samsung Galaxy Note 3 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 7 550 Kč. Porovnat obchody.

Aplikaci Galaxy Note 3 Experience si můžete stáhnout na Google Play. Jedná se vlastně o reklamní aplikaci, která ukazuje celkem 13 zajímavých funkcí tohoto phabletu. Nechybí ani možnost jezdit stylusem po displeji a zobrazit kruhovou nabídku funkcí po dotyku na displej.

Ukázky mají i nápovědu, která je ale bohužel v angličtině. To ale doufám nevadí, funkce pochopíte jen z toho, co se zobrazí na displeji. Rozhodně se jedná o zajímavou možnost propagace tohoto phabletu. Pokud ale o koupi opravdu uvažujete, je tato aplikace pouhým začátkem. Dále bych doporučil osahat si Note 3 na živo v nějaké prodejně a nebo u svých přátel, kteří už toto zařízení mají.

Pokud jste se už rozhodli a plánujete pořízení tohoto tableto-mobilu, bude Vás jistě zajímat cena. Proto jsme pro Vás připravili graf cen, ve kterém vidíte nejlepší a nejhorší cenu v České Republice. Po kliknutí do grafu se Vám zobrazí seřazené obchody a pak už stačí jen nakupovat.

Zaujal vás Samsung Galaxy Note 3? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 550 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Vyzkoušejte si Galaxy Note 3 na jakémkoli Android telefonu

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy Note 3? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 550 Kč. Zobrazit nabídky >>