Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 156 českých obchodech za cenu již od 11 140 Kč. Zobrazit nabídky >>

Záda Samsungu Galaxy S5 na videu!

Dnes večer bude oficiálně představen Samsung Galaxy S5. Ve včerejších večerních hodinách se Samsungu povedla moc pěkná věc. Na jednom videu totiž nechtěně zachytil záda modelu Galaxy S5. Rovnou ve 3 barevných variantách. Pojďte se na video podívat.

Pořiďte si Samsung Galaxy S5 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 7 280 Kč. Porovnat obchody.

Samsung včera zveřejnil video nových chytrých hodinek Galaxy Gear 2 Neo. Možná si ale kameraman neuvědomil, že je v záběru i něco, co by se nemělo dostat na veřejnost. V pozadí je totiž vidět nový model S5 - konkrétně jeho záda. Jak je vidět na videu, Samsung Galaxy S5 bude velice podobný modelu S4.

Dokonce se potvrdila i spekulace o zlaté variantě tohoto mobilu. Na videu je vidět bílá, černá i zlatá varianta. Na zádech je patrná čočka fotoaparátu i nový blesk.

Samsung Galaxy S5 by měl přinést nové grafické prostředí TouchWiz - kompletně přepracované, ikonky mají být zakulacené. Dále v telefonu nalezneme nové softwarové funkce, které údajně budeme využívat denně. No, jsme zvědaví.

Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 280 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Záda Samsungu Galaxy S5 na videu!

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 280 Kč. Zobrazit nabídky >>