Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 149 českých obchodech za cenu již od 11 240 Kč. Zobrazit nabídky >>

Zajímavé aplikace z Google Play pro Galaxy S4 mini

V tomto článku vám představím pár aplikací z obchodu Google Play, které by vám neměly ve vašem Galaxy S4 mini chybět. Jedná se pouze o náš výběr, kvalitních aplikací je samozřejmě mnoho, my jsme pro vás na ochutnávku vybrali jen některé.

Pořiďte si Samsung Galaxy S4 mini v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 4 410 Kč. Porovnat obchody.

Facebook Messenger

Facebook Messenger

Aplikace Facebook Messenger umožňuje pohodlně komunikovat s kýmkoli na Facebooku. V poslední verzi navíc přináší svěží design z operačního systému iOS, větší stabilitu a rychlost. Podporuje také bezplatné zasílání zpráv na ostatní zařízení, která mají také Facebook Messenger.

Stáhnout aplikaci

 

Skype

Skype

Skype je zřejmě ten nejznámější a nejpoužívanšjí nástroj na video a audiohovory na světě. Aplikace pro Android nabízí chat, bezplatné volání, videohovory, audiovzkazy a mnoho dalších plnohodnotných funkcí stejně jako deskoptová verze.

Stáhnout aplikaci

 

Překladač Google

Překladač Google

Překladač Google ve své nové verzi získal mnoho nových funkcí. Podporu psaný i mluvený překlad do více jak 70 světových jazyků. Disponuje také režimem pro přímou komunikaci, v ně za vás překládá celé rozhovory. Také umí automaticky překládat SMS a mnoho dalšího.

Stáhnout aplikaci

 

Instagram

Instagram

Velmi populární aplikace pro jednoduchou úpravu fotografií pomocí přednastavených filtrů. Aplikace byla dlouhou dobu výhradou pouze pro zařízení s operačním systémem iOS, nyní je dostupná i pro Android. Jedná se o jednu z nejpopulárnějších aplikací vůbec.

Stáhnout aplikaci

 

Pubtran (jízdní řády)

Pubtran (jízdní řády)

Pubtran je pravděpodobně ta nejkvalitnější aplikace s jízdními řády v Google Play. Aplikace nabízí jednoduché a intuitivní ovládání, podporu MHD ve všech městech, vlaků a meziměstských autobusů po celé České republice. Navíc vám doporučuje zastávky a jízdní řády podle vaší aktuální polohy.

Stáhnout aplikaci

Zaujal vás Samsung Galaxy S4 mini? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 4 410 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Zajímavé aplikace z Google Play pro Galaxy S4 mini

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S4 mini? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 4 410 Kč. Zobrazit nabídky >>