Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 156 českých obchodech za cenu již od 11 140 Kč. Zobrazit nabídky >>

Známe cenu Samsungu Galaxy S5

Je to jen pár dní, co byl veřejnosti představen Samsung Galaxy S5 a už známe jeho cenu v českých obchodech. Dokonce i dostupnost je perfektní, Galaxy S5 má být skladem za pár dní. V současné době můžete předobjednávat, aby se na Vás dostalo.

Pořiďte si Samsung Galaxy S5 v jednom z českých obchodů za nejnižší ceny již od 7 280 Kč. Porovnat obchody.

Samsung Galaxy S5 nabízí perfektní vzhled a výbavu, kterou má málokterý telefon. Oproti loňskému Galaxy S4 je Galaxy S5 o pár kroků napřed. Má větší display s úhlopříčkou 5,1 palců a rozlišením Full HD. Uvnitř je čtyřjádro s taktem 2,5 GHz a to už je opravdu výkon, který v telefonu snad ani nejde využít. Vše podtrhuje ještě nová grafická karta Adreno 330, která si poradí opravdu se vším, co ji nachystáte. Cenově tento telefon vyjde na 18 999 Kč, což je poměrně dost, ale dostanete opravdu kvalitní zařízení.

Kde že se dá Samsung Galaxy S5 koupit nejlevněji? Určitě v eshopech, které zobrazíte kliknutím na tlačítko hned pod tímto textem.

Zobrazit ceny Samsungu Galaxy S5

V čem je Galaxy S5 opravdu vyjímečný? Například díky fotoaparátu, který toho umí zase o mnoho více a fotky by měly být na vysoké úrovni. Asi nejlepší je, že Galaxy S5 dokáže zaostřit během času 0,3 sekund. Díky tomu můžeme tento telefon označit jako nejrychleji fotící teleon na světě.

Dále v Samsungu Galaxy S5 naleznete třeba snímač otisků prstů, který zpohodlní odemykání obrazovky a vylepší bezpečnost. Vlastně si můžete v telefonu nastavit ochranu souborů, ke kterým se dostanete právě až po sejmutí otisku prstu. Pěkná věcička, kterou využijete v praxi denně.

Další novinkou je snímač tepu na zádech telefonu. Jednoduše si můžete kontrolovat Váš tep. Nevím, jestli zrovna toto využijete, je to ale velice zajímavé zpestření výbavy. Dále tento mobil dostal nejnovější Android 4.2.2 KitKat a nové grafické prostředí Touch Wiz.

Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 280 Kč. Zobrazit nabídky.

Názory k novince Známe cenu Samsungu Galaxy S5

Buďte první a podělte se s ostatními o svůj názor či komentář ;)

Přidej svůj názor

Další novinky

Seznam telefonů, které se mohou těšit na Android 7 Nougat -
Samsung nezvládá pokrýt poptávku o nový Galaxy Note 7 -
Samsung Galaxy S8 by mohl přinést 4K UHD displej a duální fotoaparát -
Samsung Galaxy Note 7 trhá rekordy v předobjednávkách -
Samsung Galaxy Note 7 odhaluje podobu nové verze TouchWiz -
Zaujal vás Samsung Galaxy S5? Nyní si ho můžete pořídit v jednom z českých obchodů za cenu od 7 280 Kč. Zobrazit nabídky >>