Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 154 českých obchodech za cenu již od 11 350 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy Novinky

Mobilní telefony Samsung Galaxy patří k těm nejoblíbenějším telefonům na světě. Na tomto webu najdete novinky ze světa mobilů od firmy Samsung, recenze, parametry a fotografie jednotlivých modelů. Samsung Galaxy je legenda mobilního průmyslu, o které uslyšíme ještě dlouho.

Jak byl stvořen Galaxy S6 Edge?

Máme pro vás krátké video přímo od firmy Samsung, na kterém je vidět, jak se vyvíjel a vyrábí Samsung Galaxy S6 Edge. Podle mnoha lidí napříč celým světem se jedná o nejvíce sexy mobilní telefon všech dob.

8 věcí, které Galaxy S6 umí, ale iPhone 6 ne

Máme pro Vás seznam osmi věcí, které si se Samsungem Galaxy S6 užijete a o kterých se uživatelům iPhonů může jen zdát. Oba telefony mají samozřejmě své výhody a nevýhody, ale když už jsme na stránkách Galaxy S6, proč si do konkurence trošku nerýpnout, že?

Pořiďte si Samsung Galaxy S7 v jednom z 154 českých obchodů za nejnižší ceny již od 11 350 Kč. Porovnat obchody >>

Nejlepší unboxing video všech dob

Máme pro Vás to nejlepší unboxing video Samsungu Galaxy S6 Edge, jaké jsme kdy viděli. Začátek je poměrně ohraný - záběr na krabičku telefonu, první pohled na telefon. Náhle ale celé video dostává grády. Pojďte se podívat.

Jak Samsung testuje S6 a S6 edge? Srovnání s reálným crash testem

Máme pro Vás video, ve kterém je vidět, jak Samsung testuje své vlajkové modely pro rok 2015. Video je zaměřené na drop testy - tedy pouštění telefonů z určité výšky na zem. Testují se Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge. Je vidět, že jsou oba telefony vyrobeny kvalitně a že jim testování v laboratorních podmínkách nedělá problém. Jak si oba telefony poradí s reálným drop testem od nezávislých uživatelů?