Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 159 českých obchodech za cenu již od 11 210 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy Novinky

Mobilní telefony Samsung Galaxy patří k těm nejoblíbenějším telefonům na světě. Na tomto webu najdete novinky ze světa mobilů od firmy Samsung, recenze, parametry a fotografie jednotlivých modelů. Samsung Galaxy je legenda mobilního průmyslu, o které uslyšíme ještě dlouho.

Galaxy Note 4 komplet ve zlatě

Všechny špičkové mobilní telefony je většinou možné zakoupit ve zlaté edici. Jinak tomu není ani u Samsungu Galaxy Note 4, který se ve zlatém provedení ukázal na internetu. Prohlédnout si můžete krátké video, na kterém je tento skvost vidět.

Ohnout jde i Note 4 - jen trošku

Na internetu koluje mnoho videí nového iPhonu 6 Plus, který se ohne v kapse při běžném používání. Zastánci Apple proto žádali, aby byl ohýbacímu testu podroben i konkurenční Samsung Galaxy Note 4. Máme pro Vás video, kde je vidět, že i tento mobil se dá ohnout - jen je k tomu potřeba trošku více síly a deformace není zdaleka taková.

Pořiďte si Samsung Galaxy S7 v jednom z 159 českých obchodů za nejnižší ceny již od 11 210 Kč. Porovnat obchody >>

Infografika - řada Galaxy Note hezky od začátku

Samsung si pro nás připravil moc pěknou infografiku, kde zkoumá vývoj modelové řady Galaxy Note. Srovnávají se rozměry, váha, výkon, uživatelská paměť,display, baterie i fotoaparát. Je vidět, že se každým rokem nový Note posunul o veliký kus dále. Nechceme si raději ani představovat, co nás čeká další rok s modelem Galaxy Note 5 (pokud se tak bude jmenovat).

Samsung Galaxy Note Edge s displejem na boku

Nedávno byly slavnostně představeny nové modely Samsungu - phablet Note 4, chytré brýle Galaxy VR a také první telefon na světě s displejem přehnutým přes okraj. Jeho jméno je Samsung Galaxy Note Edge a dnes se podíváme, co tento phablet umí a jaké má parametry.