Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 154 českých obchodech za cenu již od 11 350 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy Novinky

Mobilní telefony Samsung Galaxy patří k těm nejoblíbenějším telefonům na světě. Na tomto webu najdete novinky ze světa mobilů od firmy Samsung, recenze, parametry a fotografie jednotlivých modelů. Samsung Galaxy je legenda mobilního průmyslu, o které uslyšíme ještě dlouho.

Nová reklamní videa lákají na Galaxy Note 4

Firma Samsung se letos chystá představit již 4. generaci oblíbeného phabletu řady Galaxy Note. Každým rokem se nové modely chlubí zajímavými funkcemi, které jsou prezentovány na videích. Lidé se poté na představení teší. Pojďte se podívat na ochutnávku pro tento rok.

Ledová výzva Samsungu Galaxy S5

Poslední dny kolují na internetu videa, ve kterých se lidé polévají vodou s kostkami ledu. Jedná se o akci pro podporu výzkumu nemoci ALS. Trošku netradičně se zapojil i Samsung se svým vlajkovým modelem Galaxy S5. Na video se můžete podívat níže. Nechybí samozřejmě ani nominace dalších telefonů.

Sleva 2500 Kč na nákup Samsungu Galaxy S5

Máme pro Vás tip na zajímavou akci. Firma Samsung Vám totiž vrátí 2500 Kč, pokud si zakoupíte Samsung Galaxy S5 ve vybrané prodejně. Sleva platí od 20.srpna do 21.září 2014, nebo do vyprodání zásob. Galaxy S5 z oficiální distribuce tak vyjde na úžasných 14990 Kč.

Pořiďte si Samsung Galaxy S7 v jednom z 154 českých obchodů za nejnižší ceny již od 11 350 Kč. Porovnat obchody >>

Aktualizace softwaru pro Note 3 na cestě

Nedávno byla vypuštěna aktualizace softwaru pro loňský Samsung Galaxy Note 3 v pár evropských zemích. Aktualizace je označena kódem N9005XXUGNG1, má 188 MB a přináší pár zajímavých novinek. Pojďte se podívat, co nového po aktualizaci v telefonu naleznete.

Nejlepší crash testy Samsungu Galaxy S5

Pro dnešek jsme pro Vás připravili kompilaci videí, ve kterých bude Samsung Galaxy S5 podroben náročným testům odolnosti. Těšit se můžete třeba na baterii, která po úderu kladiva začne syčet a létat po stole, nebo na video, ve kterém je Galaxy S5 uvařen v hrnci s vodou. Lidé jsou při testování opravdu kreativní.

Telefony řady Galaxy S - jak šel čas

Dnes pro Vás máme menší ohlédnutí zpátky. Po sérii novinek jen o telefonu Galaxy S5 se podíváme na celou řadu telefonů Samsung Galaxy S tak, jak šel čas. Máme pro Vás i srovnání parametrů, fotografie a zajímavosti o každém z telefonů této řady. Někomu tato novinka možná vyvolá nostalgické vzpomínky.

Samsungu Galaxy Alpha unikly oficiální parametry

Už nějakou dobu se hovoří o mobilním telefonu Samsung Galaxy Alpha, který se má zanedlouho představit oficiálně. Jak tomu obvykle bývá, unikly veškeré parametry tohoto telefonu - jak jinak, než na reklamním plakátu, kterým se tento telefon bude prezentovat. Dříve se již objevily nějaké spekulace, které sedí na současný únik informací.