Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 159 českých obchodech za cenu již od 11 210 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy Novinky

Mobilní telefony Samsung Galaxy patří k těm nejoblíbenějším telefonům na světě. Na tomto webu najdete novinky ze světa mobilů od firmy Samsung, recenze, parametry a fotografie jednotlivých modelů. Samsung Galaxy je legenda mobilního průmyslu, o které uslyšíme ještě dlouho.

Modrý Galaxy S5 k mání v USA

Pokud Vám nestačí nabídka barev, ve které se Samsung Galaxy S5 vyrábí, měli by jste zbystřit. V USA se totiž 17.srpna začne prodávat nová modrá verze Galaxy S5, která bude mít obarvenou i přední část. Doposud šel tento telefon zakoupit v modré variantě, ale předek byl i tak tmavý.

E-link display pro Samsung Galaxy S5 k dispozici

Na americkém serveru KickStarter se nedávno objevil velice zajímavý nápad na výrobu externího displeje pro mobilní telefony. Tento display se zasune do speciálního upraveného pouzdra Samsungu Galaxy S5 a spáruje se s ním pomocí technologie Bluetooth. Display je dotykový a opravdu úsporný.

Další útočná reklama Samsungu proti Apple

Provokační a útočné reklamy jsou hlavně v zahraničí poměrně běžné. Jednou si z konkurence vystřelí Apple, podruhé Samsung. Tentokrát se právě Samsung chlubí tím, že jeho model Galaxy S5 má oproti iPhonu 5S vyměnitelnou baterii s lepší výdrží. Majitelé iPhonů jsou podle korejské firmy objímači zdí, protože musí stále nabíjet své telefony nabíječkami připojenými do zásuvek ve zdi.

Pořiďte si Samsung Galaxy S7 v jednom z 159 českých obchodů za nejnižší ceny již od 11 210 Kč. Porovnat obchody >>

Majitelé iPhonů začali přecházet na Galaxy S5

Analytická společnost Kantar Worldpanel přišla s velmi zajímavou informací. Podle jejího průzkumu totiž současní majitelé iPhonů začínají ve velkém přecházet ke konkurenčnímu Galaxy S5. Důvod je ve většině případů jasný a jednoznačný, Galaxy S5 má prostě větší displej. Velkou roli nehraje ani změna operačního systému, iPhony totiž běží na iOS, zatímco Galaxy S5 na Androidu.

Vylepšený Galaxy S5 s označením LTE-A

Samsung nedávno oznámil příchod vylepšené verze svého nejpopulárnějšího modelu Galaxy S5. Nový model ponese označení Galaxy S5 LTE-A. Nový model nabízí například procesor Qualcomm Snapdragon 805 s frekvencí 2.5 GHz, nebo čipset LTE s podporovanou rychlostí až 225 Mbit/s.

Co vše přinese Galaxy S5 mini?

Za nedlouho Samsung představí zmenšený model současného krále mobilních telefonů. Jeho jméno je samozřejmě Galaxy S5 mini a název napovídá, že se vychází z modelu S5. Co od tohoto kompaktnějšího telefonu očekávat? V čem bude toto zařízení lepší oproti současné S4 mini? Pojďte se podívat.