Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 154 českých obchodech za cenu již od 11 350 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy Novinky

Mobilní telefony Samsung Galaxy patří k těm nejoblíbenějším telefonům na světě. Na tomto webu najdete novinky ze světa mobilů od firmy Samsung, recenze, parametry a fotografie jednotlivých modelů. Samsung Galaxy je legenda mobilního průmyslu, o které uslyšíme ještě dlouho.

Kde koupit Galaxy S5 nejlevněji na trhu?

Máme pro Vás tip, kde si zakoupit nový Samsung Galaxy S5 za opravdu bezkonkurenční cenu. Tento telefon se prodává již půl roku a jeho cena postupně klesá. V současnosti Vám bude stačit jen 12900 Kč a S5 je Vaše. Jedná se o nejnižší cenu v České Republice, tak se pojďte podívat!

Samsung Galaxy S5 bude v Google Play Edici

Pro milovníky čistého operačního systému Android máme velice pěknou zprávičku. Samsung Galaxy S5 se totiž bude prodávat v Google Play Edici, což znamená, že bude v telefonu defaultně nahraný neupravený Android bez zbytečných grafických nadstaveb. Kupovat se bude přes Google Play.

Střela z pušky do Samsungu Galaxy S5

Pro dnešek jsme si pro Vás připravili trošku odlehčující video, na kterém je vidět co se stane, když do Samsungu Galaxy S5 střelíte sniper puškou. Na začátku videa je také proveden klasický drop test a ponoření do vody. Jak Galaxy S5 dopadl?

Kde koupit nejlevnější Galaxy S5?

Už pár dní si v České Republice můžete zakoupit Samsung Galaxy S5 a tak Vám o tom dáváme vědět prostřednictvím této novinky. Pokud chcete vědět, kde se dá tento telefon zakoupit co nejlevněji a jaká je nejnižší cena na trhu, čtěte více.

Pořiďte si Samsung Galaxy S7 v jednom z 154 českých obchodů za nejnižší ceny již od 11 350 Kč. Porovnat obchody >>

Známe cenu Samsungu Galaxy S5

Je to jen pár dní, co byl veřejnosti představen Samsung Galaxy S5 a už známe jeho cenu v českých obchodech. Dokonce i dostupnost je perfektní, Galaxy S5 má být skladem za pár dní. V současné době můžete předobjednávat, aby se na Vás dostalo.