Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 154 českých obchodech za cenu již od 11 350 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy Novinky

Mobilní telefony Samsung Galaxy patří k těm nejoblíbenějším telefonům na světě. Na tomto webu najdete novinky ze světa mobilů od firmy Samsung, recenze, parametry a fotografie jednotlivých modelů. Samsung Galaxy je legenda mobilního průmyslu, o které uslyšíme ještě dlouho.

A je to venku, unikly pravé fotografie Galaxy S5!

Na dnešní den se možná mnoho lidí těšilo kvůli zveřejnění Samsungu Galaxy S5, který byl až do teď velice dobře střežen a nikdo nevěděl, jak bude vypadat. Před chvilkou na internet unikly první oficiální fotografie Samsungu Galaxy S5, tak se pojďte podívat, jak vypadá nový král telefonů.

Záda Samsungu Galaxy S5 na videu!

Dnes večer bude oficiálně představen Samsung Galaxy S5. Ve včerejších večerních hodinách se Samsungu povedla moc pěkná věc. Na jednom videu totiž nechtěně zachytil záda modelu Galaxy S5. Rovnou ve 3 barevných variantách. Pojďte se na video podívat.

Pořiďte si Samsung Galaxy S7 v jednom z 154 českých obchodů za nejnižší ceny již od 11 350 Kč. Porovnat obchody >>

Samsung Galaxy S5 přijde ve zlaté barvě

Dnes na zahraničním webu unikla informace o Samsungu Galaxy S5, který přijde ve zlaté barvě. Máme pro Vás fotografii monitoru, na které jsou vidět varianty S5 a právě jedna z nich má v názvu to krásné slůvko Gold. Může se jednat jen o nějaký pokus o vzbuzení pozornosti, i tak to ale stojí za zmínku.

Samsung Galaxy S5 bude levnější než model S4

Podle odhadů má být Samsung Galaxy S5 levnější, než model S4. Vyplývá to z odhadů zahraničních agentur, které tvrdí, že Samsung chce tento telefon dostat do povědomí nejen pomocí masivní reklamní kampaně, ale také díky velice příznivé ceně, která má být dokonce nižší, než u loňského modelu.