Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 154 českých obchodech za cenu již od 11 350 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy Novinky

Mobilní telefony Samsung Galaxy patří k těm nejoblíbenějším telefonům na světě. Na tomto webu najdete novinky ze světa mobilů od firmy Samsung, recenze, parametry a fotografie jednotlivých modelů. Samsung Galaxy je legenda mobilního průmyslu, o které uslyšíme ještě dlouho.

Patent na design - bude takto vypadat Galaxy S5?

Již v srpnu si firma Samsung nechala patentovat nový design nového zařízení. Všichni si mysleli, že takto bude vypadat Galaxy Note 3, ale není tomu tak. Nyní Samsung design opět vytahuje na povrch. Je dosti možné, že takto bude vypadat Samsung Galaxy S5. Pojďte se podívat.

Nový Galaxy S5 již na konci února na MWC?

Pravděpodobně nejočekávanějším zařízením je v současnosti nový Samsung Galaxy S5, který by měl vystřídat současně nejprodávanější zařízení na světě Galaxy S4. Od Galaxy S5 se očekává mnohé, asi tou nejpodstatnější změnou by mělo být kovové tělo, což je současnému modelu často vytýkáno.

Pořiďte si Samsung Galaxy S7 v jednom z 154 českých obchodů za nejnižší ceny již od 11 350 Kč. Porovnat obchody >>

Samsung Galaxy S5 v benchmarku AnTuTu

Samsung Galaxy S5 s kódovým označením SM-G900F se objevil ve výsledcích benchmarkové aplikace AnTuTu. Údajně se má jednat o mezinárodní verzi modelu S5, autoři benchmarku jsou si prý téměř jistí. Podle specifikací, které jsou u výsledků uložené, je vidět, že se pravděpodobně jedná jen o testovací model.

Nový Galaxy S5 nabídne 2K rozlišení

Nový Galaxy S5 by měl být představen již v dubnu příštího roku a tak se logicky začínají stále více vynořovat různé spekulace a informace o tomto novém králi chytrých telefonů. Ta nejnovější informace se týká displeje, podle všeho by měl Galaxy S5 nabídnout panel s rozlišením 2560 × 1440 px.