Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 154 českých obchodech za cenu již od 11 350 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy Novinky

Mobilní telefony Samsung Galaxy patří k těm nejoblíbenějším telefonům na světě. Na tomto webu najdete novinky ze světa mobilů od firmy Samsung, recenze, parametry a fotografie jednotlivých modelů. Samsung Galaxy je legenda mobilního průmyslu, o které uslyšíme ještě dlouho.

Celkem 10 milionů Galaxy Note 3 rozesláno k prodejcům

Před vydáním očekávaného phabletu Galaxy Note 3 firma Samsung dodala k prodejcům celkem 5 milionů kusů v časovém rozmezí pouhý jeden měsíc. Na konci listopadu byl počet distribuovaných telefonů celkem 10 milionů kusů. Do tohoto čísla se počítají i neprodané kusy, které ještě mohou ležet na skladech.

Samsung Galaxy S4 mini dostane Android 4.4

Samsung přislíbil aktualizaci Androidu na verzi 4.4 pro Samsung Galaxy S4 mini. To je celkem příjemná novinka, která jistě potěší nejednoho majitele tohoto levného mobilního telefonu. Je vidět, že Samsung myslí i na starší zařízení a nenechává je neaktualizované.

Galaxy S5 bude mít LDS anténu. O co se jedná?

Některé modely Samsungu Galaxy S5 budou mít LDS anténu. Jedná se o technologii, kdy je anténa zabudovaná přímo v těle přístroje. Díky tomu se šetří místo a zařízení může být uzší. LDS anténa je použita například v mobilním telefonu Samsung Galaxy Note 3.

Pořiďte si Samsung Galaxy S7 v jednom z 154 českých obchodů za nejnižší ceny již od 11 350 Kč. Porovnat obchody >>

Galaxy Gear vs. střela z pušky - video

Samsung Galaxy Note 3 byl první telefon, který podporoval chytré hodinky Galaxy Gear. Dnes Vám přinášíme video, ve kterém se tyto hodinky stanou cílem střely z automatické pušky. Samozřejmě vše ve zpomaleném záběru. Nechybí ani obyčejný crash test.

Samsung Galaxy S5 bude mít kovové tělo

Jednou ze spekulací o Samsungu Galaxy S5 byla náhrada plastového těla za kovovou konstrukci. Podle posledních informací tomu tak možná doopravdy bude, potvrdila to i společnost Catcher, která má kovové díly dodávat. Pojďte si přečíst více informací.