Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 154 českých obchodech za cenu již od 11 350 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy Novinky

Mobilní telefony Samsung Galaxy patří k těm nejoblíbenějším telefonům na světě. Na tomto webu najdete novinky ze světa mobilů od firmy Samsung, recenze, parametry a fotografie jednotlivých modelů. Samsung Galaxy je legenda mobilního průmyslu, o které uslyšíme ještě dlouho.

Samsung Galaxy S5 přinese skupinové hovory

Podle posledních informací přinese Samsung Galaxy S5 podporu hovorů ve více lidech. Samozřejmě tato funkce není podporována ze strany operátorů, takže bude vše probíhat přes speciální aplikaci. Volání tedy bude probíhat po internetu. I tak je to ale velice zajímavý nápad.

Pořiďte si Samsung Galaxy S7 v jednom z 154 českých obchodů za nejnižší ceny již od 11 350 Kč. Porovnat obchody >>

Bude mít Galaxy S5 skenr očních duhovek?

Samsung Galaxy S5 bude zřejmě velmi inovativní a revoluční přístroj. Po spekulacích okolo 64 bitového procesoru, kovového těla a pěti-palcového displeje přichází další spekulace. Podle ní by měl Galaxy S5 disponovat očním skenerem duhovky, nasvědčuje tomu i nový patent Samsungu.

Galaxy S5 s kovovým tělem a 5.3″ displejem?

Z Francie na internet unikly fotografie, na nichž je údajně zachycen kovový rámeček nového Galaxy S5. Zajímavé je, že rámeček je větší, než ten u současného Galaxy S4. Předpokládá se tedy 5.3 palcový displej a možná i kovové tělo. Nový Galaxy S5 se očekává v první polovině příštího roku.

Galaxy Note 3 se slevou 2500 Kč pro všechny

Firma Samsung pro všechny připravila speciální akci, která spočívá ve vrácení 2500 Kč při koupi Galaxy Note 3. Sleva platí až do 31. prosince a nehledejte v ní žádný háček. Pojďte se podívat jak a kde tuto slevu uplatnit. Kdo by nechtěl Galaxy Note 3 se slevou 2500 Kč?