Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 159 českých obchodech za cenu již od 11 210 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy Novinky

Mobilní telefony Samsung Galaxy patří k těm nejoblíbenějším telefonům na světě. Na tomto webu najdete novinky ze světa mobilů od firmy Samsung, recenze, parametry a fotografie jednotlivých modelů. Samsung Galaxy je legenda mobilního průmyslu, o které uslyšíme ještě dlouho.

Galaxy Note 3 dostane Android 4.4 již v lednu 2014

Většina předních výrobců chytrých telefonů s Androidem již zveřejnila informace o tom, kdy a které modely se dočkají nejnovější verze operačního systému Android 4.4 KitKat. Samsung zatím oficiálně nic neprozradil, přesto se na internet dostal dokument s harmonogramem aktualizací. Samozřejmě zde nechybí ani nový Galaxy Note 3.

Koncept Samsungu Galaxy S5 zachycen na videu

Na YouTube se objevilo velice zajímavé video konceptu Samsungu Galaxy S5. Je na něm zobrazen tento mobilní telefon tak, jak by mohl vypadat. Samozřejmě se vše zakládá na doposud známých parametrech a ve videu se o nich hovoří. Pokud by se opravdu jednalo o Galaxy S5, byly bychom velice spokojeni. A vy?

Samsung přiznal, že jeho slabinou je software

Generální ředitel Samsungu Kwon Oh-hyun přiznal, že největší slabinou Samsungu je software. Samsung je dnes největší a nejúspěšnější prodejce mobilních zařízení a další elektroniky. Přesto si je vědom, že má stále co zlepšovat a hodlá zvětšit své úsilí v oblasti softwaru.

Pořiďte si Samsung Galaxy S7 v jednom z 159 českých obchodů za nejnižší ceny již od 11 210 Kč. Porovnat obchody >>

63% Android telefonů na trhu je značky Samsung

Podle společnosti Localytics má Samsung největší podíl mobilních telefonů na světě, na kterých je nahraný operační systém Android. Není se čemu divit, tato jihokorejská firma v posledních letech roste raketovým tempem a vydává mobilní telefony, které se lidem líbí. Tento podíl si rozhodně zaslouží.

Samsung Galaxy Trend a jeho alternativy

Po chvilce, co byl Samsung Galaxy Trend na trhu, stal se jedním z nejlépe prodávaných mobilních telefonů firma Samsung. Samozřejmě ho postupem času zastínil stále stoupající model S4. I tak si Trend dokázal na trhu najít svoji pozici. Dnes se podíváme, jakou má Galaxy Trend vlastně konkurenci.