Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 154 českých obchodech za cenu již od 11 350 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy Novinky

Mobilní telefony Samsung Galaxy patří k těm nejoblíbenějším telefonům na světě. Na tomto webu najdete novinky ze světa mobilů od firmy Samsung, recenze, parametry a fotografie jednotlivých modelů. Samsung Galaxy je legenda mobilního průmyslu, o které uslyšíme ještě dlouho.

4 GB RAM spolu s 64 bitovým procesorem

Do oběhu se dostala další zajímavá informace o Samsungu Galaxy S5, který už pomalu přichází. Podle posledních informací bude mít tento telefon celkem 4 GB operační paměti RAM. K tomu je samozřejmě potřeba 64 bitový procesor, který dokáže tuto kapacitu využít.

Pořiďte si Samsung Galaxy S7 v jednom z 154 českých obchodů za nejnižší ceny již od 11 350 Kč. Porovnat obchody >>

Možná se dočkáme 64 bitového procesoru Exynos 6

Samsung Galaxy S5 má na trh přijít už v prvním čtvrtletí roku 2014. Podle posledních informací se možná dočkáme osmijádrového 64 bitového procesoru. Vyrábět ho má firma Exynos, která už dodává čipy do modelu S4 určeného pro USA. Pojďte se podívat na více informací.

Chystá Samsung Galaxy Note 3 mini?

V září jsme vás informovali o představení nového modelu třetí generace řady Galaxy Note. Tento model již při svém představení sklidil nemalý obdiv a zdá se, že se prozatím prodává dobře i přes svou ne zrovna malou cenu. Přesto se zdá, že Samsung pracuje na nové menší a levnější verzi Galaxy Note 3 mini.

S4 mini bude podporovat chytré hodinky Galaxy Gear

Při představení chytrých hodinek Gear byl v seznamu podporovaných zařízení jen phablet Galaxy Note 3. Dnes Samsung vydal zprávu, ve které uvádí podporu i pro další zařízení. Je mezi nimi i Samsung Galaxy S4 mini, což je super. A jaká další zařízení budou s hodinkami pracovat?