Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 159 českých obchodech za cenu již od 11 210 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy Novinky

Mobilní telefony Samsung Galaxy patří k těm nejoblíbenějším telefonům na světě. Na tomto webu najdete novinky ze světa mobilů od firmy Samsung, recenze, parametry a fotografie jednotlivých modelů. Samsung Galaxy je legenda mobilního průmyslu, o které uslyšíme ještě dlouho.

Proč je Galaxy Trend tak oblíbený?

Ještě nedávno panoval Samsung Galaxy Trend žebříčku oblíbenosti u zákazníků. Trend se prostě perfektně prodával a šel rychle na odbyt. Co za tím stojí? Kvalita tohoto telefonu, nebo pouze nízká cena, která mnohdy rozhoduje za nás? Odpověď možná nalezneme u samotných uživatelů.

Jak obejít region lock (SIM lock)?

Po vydání Samsungu Galaxy Note 3 bylo mnoho lidí zklamáno tím, že Samsung u těchto zařízení aktivoval region lock (zámek pro cizí SIM karty). Ten Vám znemožní používat SIM karty z jiných zemí, než telefon pochází. Jakmile tedy vycestujete do cizí země a budete si chtít pořídit zahraniční SIM s lepším tarifem, než jsou roamingové ceny, nastane problém. Tento problém ale můžete lehce odstranit.

Výsledky Samsungu: opět rekordní tržby

Firma Samsung právě oznámila své výsledky za třetí kvartál tohoto roku. Zatím to vypadá na další rekordní čtvrtletí této jihokorejské firmy. Příjmy údajně stále rostou. Na růst mají vliv hlavně čipy, které Samsung vyrábí i pro konkurenční Apple. Meziroční zisk stoupl o třetinu, což je velice pěkný výsledek.

Samsung Galaxy Note 3 dual sim verze

Podle očekávání se Samsung pustil i do vývoje dvousimkartové verze Galaxy Note 3. Prozatím si ji můžete zakoupit v Číně, kde se už začalo s prodejem. Tuto verzi pohání čtyřjádrový procesor Snapdragon 800 s taktem jádra 2,3 GHz. Nejsou zde žádné hardwarové změny, za čož jsme rádi. Naštěstí zde není ani SIM lock, telefon tedy bude možné používat i u nás.

Pořiďte si Samsung Galaxy S7 v jednom z 159 českých obchodů za nejnižší ceny již od 11 210 Kč. Porovnat obchody >>

Galaxy Note 3 a jeho výrobní cena

Na zahraničních serverech se objevila zajímavá informace o výrobní ceně Samsungu Galaxy Note 3, která je přibližně 240 dolarů. Při převodu podle aktuálního kurzu je to přibližně 4500 Kč. Oproti Galaxy Note 2 se nový model vyrábí o cca 20 dolarů dráže. Může za to hlavně větší display, který je v celém telefonu tou nejdražší součástkou. Stojí 61 dolarů (1100 Kč).

Crash test

Neuplynul ani měsíc od startu prodeje Galaxy Note 3 a už tu pro Vás máme první crash test tohoto obřího mobilního telefonu. Na videu jsou vidět celkem 3 pády. Nejprve telefon padá na záda, která náraz dokonale utlumí. Následuje pád na hranu telefonu, která se mírně deformuje. Poslední a zároveň fatální je pád na obří display, který pochopitelně praskne. Pojďte se podívat!

Včera se začal prodávat Galaxy Note 3

Včera se nejen v České Republice začal prodávat očekávaný tableto telefon Samsung Galaxy Note 3. Pro prvních 50 zájemců z OC Chodov Praha a Olympia Brno byl navíc připraven pěkný dárek zdarma - chytré hodinky Galaxy Gear. Prodejní cena této novinky se zastavila na částce 18990 Kč. Hodinky, které první zákazníci získali jako bonus, mají cenu bezmála 8000 Kč. A jak to vlastně při zahájení prodeje před pobočkami vypadalo?

Levnější verze Note 3 ještě před Vánocemi

Právě dnes se začal prodávat nový Samsung Galaxy Note 3, který Samsung představil na konferenci IFA na začátku měsíce. Cenovka tohoto skvostného přístroje by se měla pohybovat okolo 18 000,-Kč. Nyní se objevují informace o levnější verzi s o něco horšími parametry.