Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 154 českých obchodech za cenu již od 11 350 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy Novinky

Mobilní telefony Samsung Galaxy patří k těm nejoblíbenějším telefonům na světě. Na tomto webu najdete novinky ze světa mobilů od firmy Samsung, recenze, parametry a fotografie jednotlivých modelů. Samsung Galaxy je legenda mobilního průmyslu, o které uslyšíme ještě dlouho.

Galaxy Gear zdarma pro prvních 100 majitelů Note 3

Firma Samsung si připravila speciální akci na start prodeje phabletu Galaxy Note 3. Akce platí pro prvních 50 zákazníků, kteří si toto zařízení zakoupí ve značkové prodejně v Praze či Brně. Celkově tedy bude rozdáno 100 poukázek na chytré hodinky Galaxy Gear. Podobnou akci už Samsung zorganizoval při startu prodeje modelu S4.

Galaxy Note 3 v prodeji už ve středu 25.září

Také netrpělive čekáte, kdy se Samsung Galaxy Note 3 začne prodávat v České Republice? Tato novinka Vás jistě potěší. Firma Samsung tento tebletomobil začne prodávat už ve středu 25. září. Jaká bude prodejní cena a bude mít firma Samsung nějaké bonusy pro první kupující?

Galaxy S4 mini vs Galaxy S4 - rozdíly a fakta

Na trhu se rozmohl trend, kdy výrobci vyrobí stěžejní model mobilního telefonu, investijí nemalé prostředky do reklamy a za půl roku na to představí zmenšenou osekanou verzi stejného telefonu, které má na konci názvu doplněk mini. Začalo to Samsungem Galaxy S3 mini a tento rok to pokračuje krasavcem s názvem Samsung Galaxy S4 mini. Pojďme se společně podívat na rozdíly těchto 2 oblíbených mobilů.

Jakou má Samsung Galaxy S4 mini konkurenci?

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké konkurenty může mít na trhu Samsung Galaxy S4 mini? My ano. Pojďte se podívat na 3 telefony, které Samsungu Galaxy S4 mini mohou konkurovat jak cenou, tak i výkonem. Pokud ještě nemáte tento mobilní telefon a nemůžete se rozhodnout, rozhodně se ještě podívejte na telefony, které Vám doporučíme v této novince.

Pořiďte si Samsung Galaxy S7 v jednom z 154 českých obchodů za nejnižší ceny již od 11 350 Kč. Porovnat obchody >>

Samsung Galaxy S4 mini ve třech dalších barvách

Nová vlajková loď střední třídy od Samsungu Galaxy S4 mini se do nedávna prodával jen v bílé a tmavě šedé variantě. Nyní, je k dispozici, stejně jako jeho starší větší bratr Samsung Galaxy S4, v dalších třech barevných variantách. A to v červené, modré a hnědé.

Veleterh IFA 2013 již za necelý týden

Jeden z nejočekávanějších veletrhů spotřební elektroniky IFA 2013 již klepe na dveře. Na tomto veletrhu bude bezesporu jedním z největších lákadel mobilní průmysl. Spousta mobilních výrobců se, zde chystá představit několik svých novinek.

Cenovka Galaxy Note 3 potvrzena

Samsung 5. září na veletrhu IFA v Berlíně představil novou řadu svého phabletu Galaxy Note. Jedná se již o třetí generaci tohoto skvostného přístroje. Současně také představil zcela nové chytré hodinky Galaxy Gear. Nyní Samsung zahájil předprodej ve Velké Británii, cena však moc nepotěší.