Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 154 českých obchodech za cenu již od 11 350 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy Novinky

Mobilní telefony Samsung Galaxy patří k těm nejoblíbenějším telefonům na světě. Na tomto webu najdete novinky ze světa mobilů od firmy Samsung, recenze, parametry a fotografie jednotlivých modelů. Samsung Galaxy je legenda mobilního průmyslu, o které uslyšíme ještě dlouho.

Samsung Galaxy Note 3 oficiálně představen!

A je to tady, právě byl v Berlíně oficiálně představen Samsung Galaxy Note 3. Jeho skutečnou podobu mohlo vidět přes 3000 přítomných diváků na vlastní oči. Díky těmto stránkám můžete vidět Samsung Galaxy Note 3 i vy. Dále přinášíme oficiální parametry a další zajímavé informace. Pojďte se podívat.

Unikly fotografie Samsungu Galaxy Note 3!

Dnes Vám přinášíme nejnovější uniklé fotografie tabletofonu Samsung Galaxy Note 3. Je vidět, že si firma Samsung s utajováním svých nových modelů moc hlavu neláme, nové a nové fotky jsou skoro na denním pořádku. Máme pro Vás zatím pouze přední stranu s displejem. Je tedy vidět, jak bude Note 3 vypadat.

Samsung Galaxy Note 3 bude představen 4.září v Berlíně

Již 4.září tohoto roku Samsung potěší nejednoho svého fanouška. Dva dny před zahájením veletrhu IFA totiž představí nový model Galaxy Note, bude se jednat již o třetí generaci tohoto obrovského mobilního skvostu. S novou verzí Note by Samsung mohl představit také zcela nové chytré hodinky ze své dílny.

Pořiďte si Samsung Galaxy S7 v jednom z 154 českých obchodů za nejnižší ceny již od 11 350 Kč. Porovnat obchody >>

Dnes bude oficiálně představen Samsung Galaxy Note 3

Dnes začíná v Berlíně veliká mobilní konference IFA 2013, kde bude uveřejněno mnoho nových mobilních novinek. Jednou z nich je i Samsung Galaxy Note 3 - zařízení na okraji mobilu a tabletu s výtečným výkonem, krásným designem a perfektní výbavou. Už dnes přidáme na tento web kompletní parametry, oficiální fotky a další.