Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 154 českých obchodech za cenu již od 11 350 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy Novinky

Mobilní telefony Samsung Galaxy patří k těm nejoblíbenějším telefonům na světě. Na tomto webu najdete novinky ze světa mobilů od firmy Samsung, recenze, parametry a fotografie jednotlivých modelů. Samsung Galaxy je legenda mobilního průmyslu, o které uslyšíme ještě dlouho.

Heatpipe uvnitř Samsungu Galaxy S7?

Na představení Samsungu Galaxy S7 byla řeč o chlazení pomocí heatpipe trubice, která je údajně ukryta v útrobách telefonu. Máme snímky, na kterých je mobil rozebrán a opravdu se zde toto chlazení nachází. Pojďte se podívat.

Podívejte se, jak byl představen Samsung Galaxy S7

V Barceloně byl nedávno představen nový Samsung Galaxy S7 a vy se můžete podívat na to, jak to celé probíhalo. Předem říkáme, že se jednalo o opravdu originální představení, které ve světě nemá obdoby. Vše se totiž odehrálo ve virtuální realitě pomocí brýlí Gear VR právě od Samsungu.

Pořiďte si Samsung Galaxy S7 v jednom z 154 českých obchodů za nejnižší ceny již od 11 350 Kč. Porovnat obchody >>

Samsung Galaxy S7 se nám ukazuje na renderu

Nové vlajkové modely Samsungu, Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge, nám budou představeny v předvečer začátku mobilního kongresu MWC 2016, konkrétně 21. února v Barceloně. Většinu specifikací obou modelů známe, teď se nám ale objevily tři různé barevné varianty na renderu.