Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 154 českých obchodech za cenu již od 11 350 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy Novinky

Mobilní telefony Samsung Galaxy patří k těm nejoblíbenějším telefonům na světě. Na tomto webu najdete novinky ze světa mobilů od firmy Samsung, recenze, parametry a fotografie jednotlivých modelů. Samsung Galaxy je legenda mobilního průmyslu, o které uslyšíme ještě dlouho.

Android 6.0 pro některé Samsungy už v prosinci

Máme pro Vás seznam telefonů Samsung, které dostanou aktualizaci Androidu na verzi 6.0 Marshmallow už v tomto prosinci. Aktualizace je rozdělena do 3 fází, kdy první na řadu přijdou stěžejní modely především řady S a Note. Kdy se aktualizace dostane na Váš telefon? Tato novinka možná mnohé napoví.

Pořiďte si Samsung Galaxy S7 v jednom z 154 českých obchodů za nejnižší ceny již od 11 350 Kč. Porovnat obchody >>

Samsung po dlouhé době opět roste

Samsung zaznamenal ve třetím čtvrtletí nárůst čistého provozního zisku a to po dlouhých dvou letech. Opět se katapultoval mezi ziskové společnosti a upevnil svou pozici světové jedničky výrobce smartphonů. V prosinci navíc začne s produkcí Exynos 8890 pro Galaxy S7.

Bude nakonec Galaxy Note V v Evropě?

Chvíli to vypadalo, že nový Samsung Galaxy Note V nebude k dostání v celé Evropě. Galaxy Note V se na vybraných trzích začal prodávat již v Srpnu tohoto roku, ovšem jen na vybraných trzích. Mezi které se ovšem nezařadili ty Evropské, včetně toho českého.