Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 156 českých obchodech za cenu již od 11 140 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy Novinky

Mobilní telefony Samsung Galaxy patří k těm nejoblíbenějším telefonům na světě. Na tomto webu najdete novinky ze světa mobilů od firmy Samsung, recenze, parametry a fotografie jednotlivých modelů. Samsung Galaxy je legenda mobilního průmyslu, o které uslyšíme ještě dlouho.

Samsung chystá dva modely řady S7

Teprve nedávno jsme se dočkali modelů Galaxy S6 a S6 Edge, ale Samsung pro nás chystá již dalšího nástupce. Již 7 generaci jeho nejlepší produktové řady Galaxy S. Podle spekulací na internetu, bychom se ho mohli dočkat již příští rok v lednu.

Spekulace a fakta o chystaném Galaxy S7

Na internetu se již objevili spekulace o tom, že Samsung svůj letošní vlajkový model představí již letos na konci roku. Důvodem by mělo být nenaplnění očekávaní prodejů Galaxy S6 a Galaxy S6 Edge. Další spekulace hovoří o výbavě a na ty se podíváme.

Video složení Galaxy S6 Edge+ ze součástek

Samsung se pochlubil novým videem, na kterém je vidět skládání Samsungu Galaxy S6 Edge+ přímo ze součástek. Nechybí ani textové popisky dílů. Na konci videa je potom ukázán unboxing - tedy to, jak se nový telefon poprvé vybaluje z krabičky. Někteří uživatelé si unboxing zamilovali a tak ho pro ně natočil přímo Samsung.

Pořiďte si Samsung Galaxy S7 v jednom z 156 českých obchodů za nejnižší ceny již od 11 140 Kč. Porovnat obchody >>

Samsung představí Galaxy Note 5 před iPhonem 6

V poslední době se na internetu objevili zvěsti o novém phabletu Galaxy Note 5. Samsung posunul datum jeho představení, kvůli propadajícím se ziskům. Původně měl být představen až v září, ale nyní byl datum představení posunut na polovinu srpna, tedy už za pár dní.