Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 154 českých obchodech za cenu již od 11 350 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy Novinky

Mobilní telefony Samsung Galaxy patří k těm nejoblíbenějším telefonům na světě. Na tomto webu najdete novinky ze světa mobilů od firmy Samsung, recenze, parametry a fotografie jednotlivých modelů. Samsung Galaxy je legenda mobilního průmyslu, o které uslyšíme ještě dlouho.

Samsung letos na honbě za patenty

Samsung letos podal registraci k více jak 2,5 tisícům patentů. Není divu, je v patentové válce s Applem i Microsoftem. Microsoft jich podal přes 1 tisíc, Apple "jen" 875. Patenty se hodí u soudů, které jsou mezi výrobci telefonů velice oblíbené. Jde samozřejmě o peníze.

Pořiďte si Samsung Galaxy S7 v jednom z 154 českých obchodů za nejnižší ceny již od 11 350 Kč. Porovnat obchody >>

Opravdu šílená reklama na Galaxy S6

Základem úspěšných reklam je jejich zajímavost, vtipnost, či poukázání na různé přednosti oproti konkurenci. Jde to samozřejmě i jinak - občas se ale prosadí i naprosté šílenosti. Samsung právě zveřejnil reklamu na svůj Galaxy S6, po jejímž shlédnutí budete jen kroutit hlavou. Někteří dostanou i epileptický záchvat.

Samsung Galaxy Note 5 nabídne 2K nebo 4K display

O Samsungu se v poslední době hodně hovoří a diskutuje. Všude se píše o Galaxy S6 a Galaxy S6 Edge a postupně se do hledáčku dostává i jejich nový přerostlý bráška. Řeč je o Galaxy Note 5, který by měl být představen letos a vy se pojďte s námi podívat, co přinese.