Samsung Galaxy S7 lze nyní pořídit v 159 českých obchodech za cenu již od 11 210 Kč. Zobrazit nabídky >>

Samsung Galaxy Novinky

Mobilní telefony Samsung Galaxy patří k těm nejoblíbenějším telefonům na světě. Na tomto webu najdete novinky ze světa mobilů od firmy Samsung, recenze, parametry a fotografie jednotlivých modelů. Samsung Galaxy je legenda mobilního průmyslu, o které uslyšíme ještě dlouho.

Iron Man verze Samsungu Galaxy S6 už za týden

Patříte mezi fanoušky filmů? Samsung očividně také. Připravuje totiž Iron Man verzi svých vlajkových lodí - Samsungu Galaxy S6 a S6 Edge. O přípravách této fanouškovské verze se vědělo už dříve, až teď je o tom na Facebooku firmy Samsung o jasná zmínka.

Samsung chystá další telefon z řady Edge

Samsung je s řadou Edge, která má na boku zahnutý displej, zřejmě spokojen a chystá v létě představit minimálně jeden další model. Řada Edge, která je prozatím tvořena modely Galaxy S6 Edge a Galaxy Note Edge, by se tedy měla rozrůst o nový model.

Poznáte kopii Samsungu Galaxy S6?

Na trhu se v posledních letech stále častěji vyskytují kopie vlajkových mobilních telefonů. Teprve nedávno se v Číně začala vyrábět velice zdařilá kopie Samsungu Galaxy S6, která je na první pohled k nerozeznání od originálu. Poznáte ji?

Pořiďte si Samsung Galaxy S7 v jednom z 159 českých obchodů za nejnižší ceny již od 11 210 Kč. Porovnat obchody >>

Galaxy S6 vs. Desert Eagle

Máte rádi bláznivé crash testy mobilních telefonů? Tak to se Vám bude líbit následující video, ve kterém dostane Samsung Galaxy S6 přímý zásah z velice známé pistole Desert Eagle.